2024-02-22

Міжнародний кінофестиваль DOCUDAYS UA-2024 оголосив відбір кандидатів до складу студентського журі

Громадська організація «Докудейз» організовує міжнародний кінофестиваль DOCUDAYS UA-2024 і запрошує студентів, які цікавляться документальним кіном та правозахистом, до складу студентського журі.

Docudays UA-2024 – це 21-ий щорічний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини, покликаний сприяти дотриманню й захисту прав людини та основоположних свобод, утверджувати розуміння людської гідності як найвищої цінності, підвищувати рівень громадянської активності в Україні, сприяти розвитку документального кіно. Фестиваль відбудеться у Києві з 31 травня по 9 червня 2024 року.

Щороку учасниці та учасники фестивалю DOCUDAYS UA обирають свій фільм-фаворит з-поміж стрічок конкурсних програм і номінантів на нагороду Rights Now.

До складу студентського журі Docudays UA-2024 увійдуть троє учасників/-ниць. Подати заявку на участь можуть студенти та студентки закладів вищої освіти, яким виповнилося 18 років.

Якщо вам цікаво спробувати себе у суддівстві документального кіно, заповніть аплікаційну форму за цим посиланням.

Прийом заявок здійснюється до 7 березня 2024 року.