2022-03-21

Мовний клуб Полтавської політехніки запрошує на онлайн-зустріч

Англомовний Speaking Club «Language cafe» відновив щотижневі онлайн-зустрічі і запрошує до спілкування. Уже цієї середи на зв’язку спікер-волонтер з Шотландії, студент університету Сент-Ендрюса Алекс Перселл (Alex Purcell).

Мовний клуб Полтавської політехніки запрошує на онлайн-зустріч

Гуманітарний факультет та кафедра загального мовознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують на онлайн-зустріч Speaking Club «Language cafe».

«Перша зустріч під час війни була дуже зворушливою. І ми надалі будемо збиратися, спілкуватися, підтримувати одне одного. Принагідно, студенти Полтавської політехніки матимуть можливість попрактикуватися у спілкуванні з носіями англійської мови, а загалом запрошуємо усіх охочих до нашого дружнього кола», – запросила декан гуманітарного факультету Анна Агейчева.

Найближча зустріч цієї середи – 23 березня 2022 року з 16:00 до 17:00 у Zoom:

• Ідентифікатор конференції: 511 012 3531
  • Код доступу: 30bX7k

Нагадаємо, студенти Полтавської політехніки створили волонтерський штаб.

Медіа-центр

«Полтавська політехніки імені Юрія Кондратюка»