2024-02-22

Музей науки інформує про графік роботи до річниці повномасштабного вторгнення

У період з 23 по 26 лютого 2024 року Музей науки НЦ «МАН України» у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» тимчасово змінює графік роботи. П’ятниця, субота, неділя та понеділок – вихідні дні.

Музей науки інформує про графік роботи до річниці повномасштабного вторгнення

21 лютого 2024 року відбулось засідання Ради оборони Полтавської області, під час якого розглянули питання організації освітнього процесу у період до річниці повномасштабного вторгнення.

Згідно з рекомендаціями Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації засновникам та керівникам розташованих на території Полтавської області освітніх закладів, формат освітнього процесу змінюється на дистанційний.

У зв’язку з цим повідомляємо відвідувачам: у період з 23 по 26 лютого 2024 року Музей науки НЦ «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці не працюватиме.