2018-09-04

На спортивній базі ПолтНТУ, під егідою Спортивної студентської спілки України у Полтавській області, стартували традиційні змагання з міні-футболу за кубок ректора (1982-2003 рр.) О.Г.Онищенка. Серед учасників заходу як студенти, так і викладачі структурн

На спортивній базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, під егідою Спортивної студентської спілки України у Полтавській області, стартували традиційні змагання з міні-футболу за кубок ректора (1982-2003 рр.) О.Г.Онищенка. Серед учасників заходу як студенти, так і викладачі структурних підрозділів вишу.

Особливість турніру полягає в тому, що перший тайм грають викладачі, а другий – студенти, і досягають спільного результату! Це ще більше об’єднує науково-педагогічних працівників та студентську молодь, і в цілому дружню родину ПолтНТУ!

Змагання триватимуть протягом тижня, після чого ми дізнаємось хто ж стане володарем кубку цьогорічного сезону ігор. Усім успіхів та перемог!