2019-11-29

Нафтовики, будівельники і ІТ-шники змагались на олімпіаді з хімії

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії і визначили переможців

Нафтовики, будівельники і ІТ-шники змагались на олімпіаді з хімії

26 листопада на кафедрі хімії провели перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади 2019–2020 навчального року з дисципліни «Хімія». Учасниками олімпіади стали 38 студентів 1-го, 2-го та 3-го курсів різних спеціальностей (ННІ нафти і газу, ННІ архітектури та будівництва, ННІ інформаційних технологій та механотроніки).

28 листопада директор ННІ нафти та газу, д.т.н., професор Юрій Винников, завідувач кафедри хімії к.х.н., доцент Дмитро Стороженко, Заслужений працівник освіти України, к.х.н., доцент Ірина Іваницька, к.х.н., доцент Олександр Дрючко урочисто нагородили переможців:

• І місце – Дмитро В’язовський (студент гр. 201 НГ);
  • ІІ місце – Владислав Ємець (студент гр. 301 НТ);
  • ІІІ – Дмитро Прітчін (201 ГН), Орина Абрамова (201 НГ), Ігор Ткаченко (201 НГ), Роман Привар (101 Б), Ернест Хіміч (101 Б)

Вітаємо всіх учасників наукового змагання та бажаємо призерам продовжити свої успіхи перемогами у подальших змаганнях!

Медіа-центр