2018-11-11

ПолтНТУ долучився до щорічного масштабного проекту - «Наша єдина студентська родина»

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в палаці дозвілля «Листопад» відбувся наймасштабніший та найграндіозніший проект року - «Наша єдина студентська родина».

До заходу традиційно долучилася команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, яка на високому рівні представила університет та переваги студентського життя ПолтНТУ.

]

Під час заходу кращих студентів року ПолтНТУ нагородили у різних номінаціях. Так, кращим студентом спортсменом стала студентка навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки – Дарія Бражник, кращим студентом науковцем було обрано студента навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту – Олександра Гавриленка, у номінації кращий студент громадський діяч року перемогу здобув студент навчально-наукового інституту архітектури та будівництва – Олександр Дроботя, кращим студентом волонтером став студент навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту – Ярослав Передерій, кращим студентом творчою особистістю стала студентка навчально-наукового інституту архітектури та будівництва – Анастасія Гаврилко.

Всі учасники та вболівальники отримали безліч позитивних емоцій. Вкотре переконуємося, що студенти ПолтНТУ найталановитіші, найрозумніші та найспортивніші.

Вітаємо усіх студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка зі святом та бажаємо всього найкращого!

ІАЦ ПолтНТУ