2020-04-15

Наука онлайн: обговорили переваги електронного документообігу в банківській діяльності

15 квітня представники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» долучилися до Всеукраїнської наукової онлайн-конференції

За ініціативи кафедри інформаційних систем управління факультету інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса відбулася V Всеукраїнська наукова онлайн-конференція за участі науковців та студентів українських ЗВО, зокрема Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, Кременчуцького національного університету ім. М. В. Остроградського.

Під час наукової конференції говорили про переваги використання електронного документообігу в діяльності банків України, обговорили переваги та недоліки хмарних сховищ (на прикладі Microsoft Onedrive та Google Drive), дослідили засоби інформаційних маніпуляцій.

Навіть в умовах карантину науково-педагогічні працівники та студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» успішно продовжують плідну наукову діяльність.