2018-10-11

Науково-педагогічні працівники ПолтНТУ отримали відзнаки Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної ради та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

10 жовтня на засіданні Вченої ради ПолтНТУ нагородили науково-педагогічних працівників відзнаками Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної ради та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України Зіненко Тетяну, к.мист., завідувача кафедри образотворчого мистецтва та Скриль Віталію, к.е.н., доцента кафедри фінансів і банківської справи.

Грамоти Міністерства освіти і науки України отримали Ілляш Оксана, к.т.н., доцент, завідувачу кафедри прикладної екології та природокористування, Худолій Юлія, к.е.н., доцент фінансів і банківської справи, Шульга Олександр, д.т.н., доцент, директор навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» нагороджено Шинкаренко Раїсу, к.е.н., доцента, заступника директора навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

Грамотою Полтавської обласної ради за сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток національної вищої освіти, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та наукових кадрів, активну громадянську позицію було відзначено Ахмеднабієва Расулула, , к.т.н., доцента кафедри технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів, Козаченко Ганну, Заслуженого діяча науки і техніки України, д.е.н., професора кафедри фінансів і банківської справи.

За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти на Полтавщині Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було нагороджено: Авраменко Юрія, к.т.н., доцента кафедри архітектури та міського будівництва, Альошина Сергія, к.т.н., доцента кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем, Біду Сергія, к.т.н., професора кафедри нафтогазової інженерії та технологій, Бондала Ігоря, голову спортивного клубу кафедри фізичного виховання, спорту та здоров'я людини, Грозу Петр, к.т.н., с.н.с., доцента кафедри комп'ютерної інженерії, Гузика Дмитра, к.т.н., доцента кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики, Денисовець Ірину, к.філ. н., доцента кафедри українознавства, культури та документознавства, Кислицю Світлану, к.т.н., доцента кафедри автоматики і електроприводу, Кульчій Інну,к. н.держ.упр., доцента секції державного управління і права кафедри фінансів і банківської справи, Лазарєав Дмитра, к.т.н., доцента кафедри будівельної та теоретичної механіки, Матяша Олександра, к.т.н., доцента доцент кафедри гідравліки, водопостачання та водовідведення, Педченка Михайла, к.т.н., доцента кафедри нафтогазової інженерії та технологій, Редкіна Олександра, к.т.н., доцента кафедри організації і технології будівництва та охорони праці, Роя Миколу, к.т.н., доцента кафедри нафтогазової інженерії та технологій, Скакаліну Олену, к.т.н., доцента кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем, Усенка Валерія, к.т.н., доцента кафедри нарисної геометрії і графіки, Юріна Олега, к.т.н., доцента кафедри архітектури та міського будівництва.

ІАЦ ПолтНТУ