2019-03-12

Науково-педагогічні працівники ПолтНТУ зустрілися з директором компанії Weatherford Ukraine Наталією Рудевич

14 березня директор компанії Weatherford Ukraine Наталія Рудевич за ініціативи ректора ПолтНТУ, професора Володимира Онищенка зустрілася із завідувачами кафедр та молодими вченими університету.

Директор компанії Weatherford Ukraine поділилася досвідом успішного менеджменту для забезпечення сучасного рівня підготовки фахівців. Під час зустрічі відбулася конструктивна і жвава дискусія, зокрема Наталія Рудевич зосередила увагу на сучасних вимогах до рівня підготовки студентів університетів. Вона закцентувала, що ПолтНТУ є лідером підготовки фахівців нафтогазової галузі України, що підтверджується випускниками, котрі є успішними співробітниками компанії Weatherford.

Подібні зустрічі – черговий крок відпрацювання міцної та дієвої платформи співпраці у форматі «бізнес та університет».

ІАЦ ПолтНТУ