2019-10-11

Науковці запросили обдарованих дітей до участі в олімпіадах з природничих дисциплін

7 жовтня науковці ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка зустрілись із вихованцями Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка

Кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка уже кілька років тісно співпрацює з Полтавським обласним науковим ліцеєм-інтернатом ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка.

Науково-педагогічні працівники кафедри – доктор технічних наук, професор Сергій Пічугін, професор Олександр Шкурупій, доцент Геннадій Трусов, а також заступник директора Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва (ННІАтаБ), доцент Володимир Кириченко зустрілись з учнями двох випускних класів ліцею, керівництвом та вчителями ліцею-інтернату. Модератором зустрічі стала старший науковий співробітник музею-заповідника імені А.С. Макаренка Тамара Кривошапка.

Обдаровану молодь запросили відвідати різноманітні наукові заходи, які відбудуться на базі нашого університету, зокрема олімпіади з природничих дисциплін.

«Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка переймається підтримкою обдарованих дітей, адже це інтелектуальна еліта країни, а отже наше успішне майбутнє. З моменту нашої попередньої зустрічі з ліцеїстами, в університеті додалось наукових досягнень та відкрились нові можливості. Наше завдання – всебічно підтримувати інтерес дітей до природничих дисциплін, надавати доступ до сучасних навчальних баз, допомагати досягати успіху на олімпіадах, у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Зараз існує нова сучасна тенденція: STREAM – синтез кількох наук. Тобто сучасна молодь не зосереджується на поглибленому вивченні лише однієї дисципліни – хімії, біології, фізики тощо. І ми закликаємо колег-педагогів розвивати і всіляко заохочувати талановитих дітей, які хочуть отримувати більше знань і створювати власні наукові проекти», – наголошують учасники зустрічі.

ПолтНТУ продовжує популяризацію науково-дослідницької діяльності в системі Малої академії наук України, підготовки до виступів на олімпіадах та запрошує усіх зацікавлених відвідати наукові лабораторії університету.