2023-01-12

Науковців запрошують на IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Хімічна технологія та інженерія-2023»

Офіс підтримки вченого запрошує викладачів провідних українських університетів до участі у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Хімічна технологія та інженерія-2023», що відбудеться у червні 2023 року. Майданчиком для плідних наукових дискусій стане Національний університет «Львівська політехніка».

Офіс підтримки вченого запрошує науково-педагогічних працівників провідних українських університетів взяти активну участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Хімічна технологія та інженерія -2023», що відбудеться на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Співорганізаторами масштабної науково-освітньої події виступили:

• кафедра хімічної інженерії, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • дослідницька мережа Łukasiewicz – Інститут нового хімічного синтезу;
  •  факультет хімічної та процесової інженерії, Варшавська політехніка;
  • кафедра інформаційних технологій та досліджень якості навколишнього середовища факультету будівельних конструкцій, гідротехніки та інженерії довкілля, Варшавський політехнічний університет;
  • Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту хімії та хімічних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Асоціація випускників Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Офіс підтримки вченого.

Час та місце події: 26-29 червня 2023 року, Україна, місто Львів, Національний університет «Львівська політехніка»
Робочі мови: англійська, українська
ISSN: 2664-1275 (Online)
DOI: doi.org/10.23939/cte