2019-12-13

Науковцям університету присуджені премії Президента України для молодих вчених

Науковцям університету присуджені премії Президента України для молодих вчених

Указом Президента України № 903/2019 за роботу «Конструктивне забезпечення надійності складних будівельних систем: безпековий аспект» премії Президента України для молодих вчених 2019 року присудили:

Юлії Чурсі – кандидатові технічних наук, начальнику науково-дослідницької частини Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Юрію Авраменку – кандидатові технічних наук, доцентові Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Олександру Зимі – кандидатові технічних наук, доцентові Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

Олександрі Маслій – кандидатові економічних наук, доцентові Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

«Наукова еліта, що складається з молодих професіоналів, захоплених науковою творчістю – це головний ресурс сучасної інноваційної економіки та інтелектуальний капітал України. Щиро вітаю лауреатів і бажаю нових наукових здобутків! Університет пишається молодими науковцями! », – привітав лауреатів ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Вітаємо молодих вчених з нагородою та зичимо нових досягнень!