2022-03-06

Освітні платформи Coursera та EdX припиняють співпрацю з Російською Федерацією.

Керівництво платформ Coursera та EdX обурене вторгненням військ РФ і повністю підтримує Україну.

Освітні платформи Coursera та EdX припиняють співпрацю з Російською Федерацією.

"Coursera for Campus, за співпраці з МОН, відтепер доступна для всіх українських закладів вищої освіти та студентів. Це означає, що доступ до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera надається безкоштовно.
Платформа Coursera призупиняє розміщення всього існуючого контенту російських університетів і партнерів із галузі, а також обмежує доступ до курсів, спеціалізацій і ступенів. Російські організації більше не зможуть реєструватися на платформі та розміщувати нові матеріали.
Платформа EdX теж запроваджує санкції та негайно зупиняє публікацію курсів на EdX, які пропонують російські університети.
З метою підтримки закладів освіти та студентів України МОН разом з EdX працює над наданням безкоштовного доступу до понад 1600 онлайн-курсів і програм від провідних світових установ і компаній на EdX Online Campus" - повідомляє Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.