2023-05-19

У рамках Фестивалю науки науково-педагогічним працівникам Полтавської політехніки вручили відзнаки обласного та міського рівнів

19 травня під час підведення підсумків Фестивалю науки на головній сцені Національного університету нагородили науково-педагогічних працівників різних структурних підрозділів відзнаки Полтавської обласної ради, Полтавської обласної військової адміністрації та Шевченківської районної у м. Полтава ради.

Під час підсумкового пленарного засідання 75-ї наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ректор університету, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко та проректорка з наукової та міжнародної роботи Полтавської політехніки, доктор технічних наук, професор Олена Степова вручили нагороди обласного та міського рівня науково-педагогічним працівникам університету.

«Незважаючи на запровадження воєнного стану та активні бойові дії на території нашої країни, Полтавська політехніка продовжує впевнено тримати власний науково – освітній фронт!

Пишаємося досягненнями досвідчених і молодих науковців, талановитої, вмотивованої студентської молоді університету, які високими особистими досягненнями популяризують заняття науково – дослідницькою діяльністю, утверджують лідерські позиції інноваційного багатопрофільного класичного університету серед провідних українських та європейських закладів вищої освіти!», - наголосив у своєму вітальному слові ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

За особистий вагомий внесок у розробку науково-практичних напрямів розвитку нарисної геометрії та графіки, високий рівень професійної майстерності, активну громадянську позицію Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагороджено Олега Воронцова – кандидата технічних наук, доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Навчально – наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, плідну науково-педагогічну діяльність, активну громадянську позицію Подякою Полтавської обласної ради відзначені:

• Юлія Худолій – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;

• Ірина Чичкало-Кондрацька – доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права.

За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, активну громадянську позицію, патріотизм, вірність обраній справі в умовах війни та з нагоди Дня науки Почесною грамотою Полтавської обласної військової адміністрації нагороджені:

• Світлана Кулакова – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;

• Наталія Ічанська – кандидатка фізико-математичних наук, доцентка, завідувачка кафедри вищої та прикладної математики Навчально – наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

За сумлінну працю, активну громадянську позицію, високий рівень професійної майстерності та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Почесною грамотою Шевченківської районної ради у м. Полтава нагороджена:

• Марина Турченко – керівниця навчального банку Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права.

Раніше під час підведення підсумків Фестивалю науки 10 науковців політехніки нагородили відзнаками МОН України, а студентську молодь відзначили за активну участь у XVII Всеукраїнському фестивалі науки та кращі наукові доповіді.