2019-10-17

Першокурсник-судномоделіст виборов три нагороди на відкритих змаганнях

Завершальний етап відкритого Кубку України з судномодельного спорту на відкритій воді «Екомастер» (моделі секції «М») став переможним для нашого студента

Подія мала місце у Дніпрі 27-29 вересня, змагались дорослі спортсмени і юніори. Спортивною ареною обрали озеро в Новокадацькому парку. У змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Києва, Харкова, Дніпра, Полтави, Кременчука, Калуша, Миколаєва, Сумської області, а також спортсмени з Румунії, Італії, Німеччини та багаторазовий чемпіон світу – бельгієць Бард Ван Гейн, які зареєстрували 201 човен.

У категоріях MINI ECO J і HYDRO 1 успішно виступив наш студент Андрій Берека (група 101 ГФ). Він виборов два золота і одне срібло, посівши двічі перше місце і раз – друге.

Це були останні змагання такого масштабу на відкритій воді у цьому році.

Нагадаємо, що Андрій Берека ще школярем (у 2016 році) встановив рекорд Європи та отримав звання чемпіона Європи  у класі моделей «F-1-E ю»  на Чемпіонаті Європи з судномодельного спорту (швидкісні радіокеровані моделі). Після закінчення школи обрав наш університет для навчання.

Вітаємо нашого студента і бажаємо успіхів у навчанні, нових перемог і нездоланного бажання рухатися до нових досягнень!