2021-05-31

Політехніка вітає академіка Антона Наумовця з найвищою відзнакою НАН України

Колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає видатного науковця – доктора фізико-математичних наук, професора, академіка Національної академії наук України, члена Наглядової ради Полтавської політехніки, почесного професора Університету, вельмишановного Антона Григоровича Наумовця з нагородженням найвищою відзнакою НАН України – Золотою медаллю ім. В.І. Вернадського за визначні досягнення в галузі наноелектроніки і фізики поверхні!

Завдячуючи Вашим зусиллям і цілеспрямованості, проникливості та відповідальності, вимогливості та невичерпній енергії, відбувається розвиток вищої освіти України.

Ми високо цінуємо Ваш особистий внесок у розвиток співпраці Національної академії наук України з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Щиро зичимо, щоб невичерпна творча енергія і життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжували Вас у житті!

Нехай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа! З роси і води Вам!