2020-07-31

Політехніка вітає чемпіонів ЗНО-2020 з Полтавщини і запрошує на навчання!

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає випускників Полтавщини, які здобули 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні та запрошує на навчання!

Політехніка вітає чемпіонів ЗНО-2020 з Полтавщини і запрошує на навчання!

За інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації дванадцять випускників закладів загальної середньої освіти Полтавщини отримали максимальні бали за виконання завдань сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з математики, історії України, англійської мови, біології, хімії та географії.

«Ми радіємо і пишаємось, що є такі талановиті діти, які знають свої предмети на «відмінно». Максимальний бал ЗНО – це підтвердження їх сумлінного навчання у школі, а також небайдужість до поглиблення знань. Відзначу, що серед цьогорічних чемпіонів є юні дослідники, які успішно захищали свої наукові роботи на конкурсах Малої академії наук України. Щиро вітаю і запрошую на навчання до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»! Пропонуємо навчання на бюджеті, академічні програми закордоном і великі можливості для успішного старту в майбутнє. Наш університет з радістю підтримає талановиту молодь!», – запрошує ректор, професор, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України Володимир Онищенко.

Випускники Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату II-III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка Софія Мельник та Іван  Добровольський  (учитель – Олена Миколаївна Жукова) отримали відмінні оцінки з математики.

Максимальні результати з англійської мови показали: випускниця Полтавської гімназії №6 Ольга Світлична (учитель –  Алла Юріївна Лебедь), випускниця Кременчуцького ліцею №17 «Вибір» імені М.Г. Неленя Дарія Мещерякова (учитель – Оксана Володимирівна Бондар), випускник Новосанжарського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Дмитро Мороз ( учитель – Світлана Юріївна Злобинець).

Найвищі бали з історії України мають випускниця Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради Ярослава  Окара (учитель  – Оксана  Іванівна Каневська) та біології – випускник Лубенської спеціалізованої школи I-III ступенів  №6 Андрій Петренко (учитель – Тетяна Федорівна  Давиденко).

Найвищі результати з хімії мають випускники Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Олександр Згінник та Володимир Краплина ( учитель – Сергій Георгійович  Джавахішвілі) і випускник Комунального закладу «Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І. П. Котляревського Олексій Липенко (учитель – Людмила Леонідівна  Воробйова).

Максимальний бал з географії здобув випускник Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Іван Вовчок (учитель – Ольга Григорівна Бардіна).

Випускниця Карлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Олександра Дубовик отримала 200 балів з двох предметів – математики та біології (учитель математики – Олена Петрівна Гнаток, учитель біології – Людмила Миколаївна Шевченко).

Науково-педагогічний та студентський колектив Національного  університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітає всіх учасників ЗНО-2020, які здобули найвищі бали на тестуванні,  їхніх батьків та запрошує на навчання до політехніки  за обраними спеціальностями!

Медіа-центр