2019-11-26

Політехніка визнана одним з кращих університетів Полтавщини

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посів перше місце серед закладів вищої освіти Полтавщини, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, і друге в загальному рейтингу

Політехніка визнана одним з кращих університетів Полтавщини

За даними Консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України 2019 року, оприлюдненому на порталі Освіта.ua, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у загальноукраїнському рейтингу посів 50 місце, покращивши позиції минулого року на 20 сходинок і увійшов у ТОП-10 університетів центрального регіону України.

Трійка лідерів у Полтавській області виглядає так: Українська медична стоматологічна академія (УМСА), Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу ЗВО України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги закладів освіти України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вишів.