2021-04-09

Політехніка запрошує батьків на онлайн-зустріч!

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує батьків випускників закладів загальної середньої освіти на онлайн-брифінг про особливості вступної кампанії-2021 і свідомий вибір сучасних професій.

Політехніка запрошує батьків на онлайн-зустріч!

У квітні стартує серія зустрічей з випускниками закладів загальної середньої освіти та батьками.

Перша онлайн-зустріч у форматі брифінгу відбудеться 14 квітня о 18:00 на платформі Zoom. Партнером цієї зустрічі є відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради у рамках угоди про співпрацю між Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Підключитися можуть усі бажаючі за посиланням:

Код доступу – 1111

Батьків абітурієнтів проконсультують про особливості вступу-2021, необхідні для вступу сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, нові освітньо-професійні програми бакалаврату та магістратури, можливості програм «подвійних дипломів».

Директори та декани навчально-наукових інститутів, факультетів залюбки відповідатимуть на питання, які виникнуть під час спілкування.

Запрошуємо долучитися всіх бажаючих!

За детальнішою інформацією звертайтеся до модератора – Марина Кирилюк, (099) 076 97 86.

Медіа–центр