2023-05-19

Політехніка запрошує вступників взяти участь у пробному творчому конкурсі

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує вступників взяти участь у пробному творчому конкурсі для спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування» і 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація». Пробні творчі випробування відбудуться 20 травня о 10.00 в Центрі сучасного мистецтва (ауд.302 Ц) університету.

Політехніка запрошує вступників взяти участь у пробному творчому конкурсі

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує випускників закладів загальної середньої освіти міста Полтави та області взяти участь у пробному творчому конкурсі.

Бажаючі здобути спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» і 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» можуть випробувати свої можливості під час пробних творчих випробувань, що відбудуться 20 травня 2023 року о 10.00 в Центрі сучасного мистецтва (ауд.302 Ц) університету.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий. 123, тел. 099 057 65 17 – Світлана Іванівна Ревенко.