2023-07-21

Полтавська політехніка отримала найбільший обсяг держзамовлення в області!

Міністерство освіти і науки України оприлюднило важливу інформацію – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримав найбільший на Полтавщині обсяг державного замовлення для прийому на перший курс бакалаврату – майже 700 місць. У Полтавській політехніці найбільша кількість спеціальностей за якими держава дає особливу підтримку!

Полтавська політехніка отримала найбільший обсяг держзамовлення в області!

На сайті МОН України оприлюднили інформацію про ліцензійні обсяги державного замовлення на прийом у 2023 році у полтавських вишах, підпорядкованих Міністерству.

Відповідно до державного замовлення в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» максимальна кількість «бюджетних» місць для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв та фахових коледжів – 692.

Загальний ліцензійний обсяг на бакалаврат становить 2950 осіб – це найбільший показник серед закладів вищої освіти Полтавської області.

Обрати спеціальність можна у розділі «Вступ 2023» офіційного сайту Полтавської політехніки.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – ваш правильний вибір!

Нагадуємо, Полтавська політехніка пропонує найбільший спектр спеціальностей для абітурієнтів.