2024-04-10

Полтавська політехніка запрошує на навчання до аспірантури

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на навчання до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD). Підготовка ведеться за кошти державного бюджету та кошти фізичних/юридичних осіб. Дедлайн подачі документів – 30 серпня 2024 року.

Полтавська політехніка запрошує на навчання до аспірантури

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на навчання до аспірантури на денну й заочну форми навчання за спеціальностями:

• 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)
  • 051 Економіка
  • 073 Менеджмент
  • 122 Комп’ютерні науки
  • 133 Галузеве машинобудування
  • 172 Електронні комунікації та радіотехніка
  • 183 Технології захисту навколишнього середовища
  • 185 Нафтогазова інженерія та технології
  • 191 Архітектура та містобудування
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія

Для можливості вступу до аспірантури у 2024 році обовʼязково складається ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови, дійсні сертифікати ЄВІ 2023 або 2024 років.

Етапи проходження вступної кампанії в аспірантуру:

– з 07 до 29 травня потрібно зареєструватися на ЄВІ в приймальній комісії університету;

– до 17 червня вступники отримують запрошення в особистий електронний кабінет для проходження ЄВІ (із зазначенням місця та часу);

в період з 24 червня по 15 липня – складання ЄВІ, результати якого вступники отримують до 20 липня. Мінімальний бал для вступу в аспірантуру – 130 балів;

– з 15 серпня по 30 серпня необхідно особисто подати в аспірантуру університету повний пакет документів для вступу згідно з Правилами прийому.

– з 02 вересня до 16 вересня відбудуться вступні іспити в університеті з іноземної мови та фаху.

Зарахування на навчання, за умови позитивного проходження всіх попередніх етапів, – з 01 жовтня 2024 року.

Вступники, які мають такі сертифікати з іноземної мови, звільняються від складання вступного іспиту з іноземної мови (також від ЄВІ):

– з англійської мови – дійсний сертифікат тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікат Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня);

з німецької мови – дійсний сертифікат TestDaF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня);

з французької мови – дійсний сертифікат тесту DELF або DALF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня).

Для вступу до аспірантури подаються такі документи:

• заява;
  • копія диплома магістра/спеціаліста (разом із додатком до нього) із зазначенням здобутої спеціальності (кваліфікації);
  •  особовий листок з обліку кадрів та автобіографія;
  • список опублікованих наукових праць і винаходів. Вступники, які не мають опублікованих наукових праць і винаходів, подають наукові доповіді (реферати) з обраної ними наукової спеціальності;
  •  2 фотокартки розміром 3х4 см.

Паспорт, військово-обліковий документ та диплом про вищу освіту пред’являються вступником в оригіналах особисто.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, кімн. 325-Ф, тел.: (0532) 57-32-20; (066)832-72-60. E-mail: aspirantura@nupp.edu.ua.

Нагадаємо, політехніка запрошує на День відкритих дверей Digital Fest 2024.