2019-02-01

ПолтНТУ приєднується до привітань на адресу переможців конкурсу «Вчитель року — 2019»!

З 29 по 31 січня на Полтавщині тривав обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року — 2019». Претенденти проводили відкриті уроки, змагаючись на звання кращого в 4 номінаціях.

ПолтНТУ  приєднується до привітань на адресу переможців конкурсу «Вчитель року — 2019»!

31 січня у Полтавському художньому музеї відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2019». 20 претендентів з 67 учасників, які подали заявки, змагалися у 4 номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».

Переможцями конкурсу стали: Тетяна Сідень (Піщанська гімназія, Кременчуцький район), Леонід Мироненко («Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю»), Наталія Масляник (школа №2, Горішні Плавні), Іван Лисенко (Сарська спеціалізована школа, Гадяцький район).

Кращих з кращих привітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко, керівники закладів вищої освіти Полтави. До освітян звернувся з вітаннями ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко:

«Щиро вітаю кращих вчителів Полтавщини – переможців цього престижного конкурсу. Як батько двох учениць 5 і  6 класу хочу вам сердечно подякувати за вашу невтомну працю, високий професіоналізм і педагогічну майстерність! А особливо за ваш великий талант так щодня мотивувати дітей, щоб вони з радістю кожного ранку йшли до школи!»

Науково-педагогічний колектив ПолтНТУ приєднується до всіх вітань на адресу кращих з кращих вчителів Полтавщини переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2019», нагородження яких відбулося у Галереї мистецтв!