2018-10-17

Представники ПолтНТУ привітали колег із Білостоцької Політехніки з початком нового навчального року

Представники ПолтНТУ – в.о. директора Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва, д.т.н., профессор Семко О.В. та заступник директора (ННІАіБ), к.т.н., доцент Кириченко В.А. на запрошення ректора Білостоцької Політехніки перебували 08-10 жовтня 2018р. в місті Білосток (Польща) на сумісній інавгурації Білостоцької Політехніки та Університету Білостоку.

З керівництвом Політехніки проаналізували результати співробітництва та намітили нові плани.

Вирішено питання навчання студентів ПолтНТУ у Білостоцькій Політехніці та отримання подвійного диплому студентами-магістрами архітектурно-будівельного інституту в 2019 році та проведення сумісної третьої конференції «Актуальні проблеми будівництва» за будівельним напрямом у червні 2019 року.

ІАЦ ПолтНТУ