2020-09-01

Привітання ректора з початком нового навчального року!

Вітаю з Днем знань і початком нового навчального року!

Привітання ректора з початком нового навчального року!

Ми знову раді зустрічати своїх студентів і бачитись наживо, готові навчати і підтримувати на шляху до становлення професіоналів у обраних професіях!

Нова, уже дев'яноста сторінка в історії Університету стане особливою і вікопомною. І не лише через світову пандемію та новий спосіб життя, продиктований карантинними обмеженнями, а й заходами, новими здобутками та успіхами, присвяченими ювілею Університету.

Пишаємось нашими випускниками, вітаємо нових студентів і дякуємо, що обрали наш Університет – вашу стартову сходинку до життєвих успіхів!

Бажаю науково-педагогічному, студентському колективу, освітянам та молоді Полтавщини, яка повернулась в навчальні аудиторії здобувати нові знання, здоров'я, взаєморозуміння, підтримки, злагоди і натхнення, щоб цей навчальний рік став незабутньо вдалим!

Ректор, професор Володимир Онищенко