2024-03-08

Привітання з Міжнародним жіночим днем

З 8 Березня!

Привітання з Міжнародним жіночим днем

Міжнародний жіночий день — це ще один привід подякувати нашим жінкам за їхню сміливість і незламність. Залишаючись тут, в Україні, жінки продовжують ще боротьбу з викликами війни або воюють на фронті на рівних з чоловіками, боряться за дітей, родини, волонтерять, виховують, навчають, рятують.

Особлива вдячність науковицям і співробітницям університету за сумлінну працю, розвиток вищої освіти і вдосконалення освітнього процесу!

Нехай кожен з нас робить свій внесок у побудову кращого та більш справедливого світу, де кожна жінка має можливість для самореалізації  в усіх сферах – освіті, науці, бізнесі, політиці, війську чи будь-якій іншій обраній справі, здобувати освіту, опановувати професію за покликанням, а не за стереотипами, і досягати успіху без штучних бар'єрів.

Вірте у себе! Жінки можуть все!
Слава Україні!

Ректор Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,

заслужений працівник освіти України, доктор економічних наук, професор