2018-10-30

ПолтНТУ разом із США реалізує масшабний міжнародний проект

29 жовтня у ПолтНТУ стартував унікальний проект Посольства США в Україні, який об’єднав у собі програму «Молодь проти насильства» та програму «Упровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство».

ПолтНТУ разом із США реалізує масшабний міжнародний проект

Проект реалізується Коледжем Санта Фе (США), Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Коледжем нафти і газу ПолтНТУ.

У залі засідань Вченої ради ПолтНТУ відбувся круглий стіл «Формування безпечного освітнього простору та запобігання булінгу», який відкрили ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, директор департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Олена Харченко.

Цим заходом розпочалася спільна українсько-американська робота над проектом на Полтавщині. Участь у роботі круглого столу взяли віце-президент коледжу Санта Фе з економічного розвитку Даг Джонс, директор програми подвійних дипломів коледжу Санта Фе Джен Гомард, українсько-американська студентка, працівник Міжнародного центру Коледжу Санта Фе Наталія Пріор, президент команди з етики, президент глобального суспільства, учасниця Моделі Організації Об'єднаних Націй Коледжу Санта Фе Шантель Говер, Президент Студентського Сенату Коледжу Санта Фе Сіт Уотерс, Посол Коледжу Санта Фе 2018-2019 Метт Чек, директор Полтавської спеціалізованої школи №3 Ірина Гринь, керівники шкіл, в яких буде реалізовуватись проект: Полтавської загальноосвітньої школи №4, Полтавської гімназії №17, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №38, Полтавської гімназії №13, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29, практичні психологи полтавських шкіл та коледжів, учасники волонтерського загону ПКНГ ПолтНТУ «Відкриті серця» та лідери студентського самоврядування ПолтНТУ.

Для реалізації проекту представники Коледжу Санта Фе (США) перебуватимуть протягом тижня на Полтавщині. За проектом Посольства США в Україні студенти ПолтНТУ та коледжу нафти і газу спільно з американськими студентами відвідуватимуть полтавські школи, проводитимуть тренінги з запобігання булінгу, також будуть організовані цікаві вуличні акції, флешмоби, зустрічі зі студентами та школярами.

ПолтНТУ надає унікальні можливості студентам навчаючись в університеті реалізувати себе та вивчати передовий міжнародний досвід, зокрема колег із США.

ІАЦ ПолтНТУ