2023-07-09

Три проєкти Полтавської політехніки стали переможцями конкурсу програми ERASMUS+ Jean Monnet Modules

Три проєкти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали переможцями конкурсу програми ERASMUS+ Jean Monnet Modules.

За результатами конкурсу програми ERASMUS+ Jean Monnet Modules три проєкти науковців Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали переможцями.

Завдяки сумлінній роботі проєктних груп науковців Полтавської політехніки отримано схвалення у проєктах:

• «Європейський досвід інформаційної безпеки та систем захисту інформації в сучасних умовах масштабних кібератак»

Керівник проєкту – кандидатка економічних наук, доцентка Ксенія Вергал.

Робоча група – директор ННІ фінансів, економіки, управління та права, доктор економічних наук, професор Світлана Онищенко; кандидатка технічних наук, доцентка кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем Аліна Янко, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Аліна Глушко.

• «Забезпечення екологічної, економічної та інформаційної безпеки: досвід ЄС для України»

Керівник проєкту – доктор економічних наук, професор Світлана Онищенко.

Робоча група – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Аліна Глушко; кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Олександра Маслій; доктор філософії Наталія Максюта.

• «Формування стратегії розвитку особистості в цифровому освітньому просторі: Україна-ЄС»

Керівник проєкту – кандидатка економічних наук, доцент кафедри менеджменту і логістики Аліна Чайкіна.

Робоча група – завідувачка кафедри публічного управління, адміністрування та права, кандидатка наук з державного управління, доцентка Інна Кульчій; кандидатка економічних наук, доцентка кафедри публічного управління, адміністрування та права Алла Глєбова; кандидатка економічних наук, доцентка кафедри менеджменту і логістики Олена Христенко; заступник директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Володимир Биба.

Вітаємо наших науковців з вагомими професійними здобутками та бажаємо подальших успіхів!