2023-01-25

Професорка Принстонського університету прочитає відкриту лекцію з урбаністики

У четвер, 26 січня 2023 року, американська мисткиня та доцентка Школи архітектури у Принстонському університеті Ерін Беслер прочитає для українців відкриту онлайн-лекцію «Створення додатків для творців архітектури». Діє онлайн - реєстрація.

Професорка Принстонського університету прочитає відкриту лекцію з урбаністики

Науковиця розкаже про розробку зручних інтерактивних застосунків, завдяки яким митці можуть поділитися власними роботами, обмінюватися знаннями та спілкуватися зі своєю аудиторією.

Щоб відвідати лекцію, потрібно зареєструватися за посиланням.

Початок заходу о 18:00.

Курс з урбаністики реалізується громадською організацією «STEM is FEM» упродовж чотирьох місяців. 50 дівчат вивчають основи містобудування та архітектури, аби використати здобуті знання для розроблення проєктів повоєнної відбудови України.

За час реалізації проєкту відбулось п’ять публічних заходів за участю українського урбаніста Олександра Шевченка, архітектора з Цюриха Хан ван де Ветерінга, французької мисткині Оділь Дек, однієї зі 100 найвпливовіших урбаністів світу Еллен Данхем-Джонс (США) та експертки з екологічного відновлення міст Анни Герінгер (Німеччина).

Освітній курс з урбаністики втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», впроваджуваної за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), яка виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну разом» (БУР), центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), «Making Cents International» (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та «Zinc Network».

Нагадаємо, упродовж 27-28 січня відбудеться практична онлайн-конференція, присвячена впливу війни на освітян.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»