2020-12-15

Профком нагородив переможців поетичного конкурсу до ювілею політехніки

Профспілковий комітет студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначив дипломами переможців студентського поетичного конкурсу, присвяченого 90-річчю університету.

Профком нагородив переможців поетичного конкурсу до ювілею політехніки

Профспілковий комітет студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ініціював проведення студентського поетичного конкурсу, присвяченого відзначенню 90-річного ювілею Полтавської політехніки. Протягом листопада на поштову скриньку організаторів надійшла величезна кількість творів, тому обирати найкращих було дуже непросто.

За словами голови профспілкового комітету студентів та аспірантів Олександра Дроботі, кожна поезія – своєрідна та неповторна, у кожен вірш вкладена душа, відчувається любов до мистецтва та рідної alma mater: «Вкотре пересвідчилися в тому, що студенти Полтавської політехніки – талановиті, творчі та всебічно розвинені. Приємно відзначити, що до нашого поетичного флешмобу долучилися студенти відокремлених структурних підрозділів університету. Щиро дякуємо за неймовірну атмосферу та справжні емоції!»

Дипломами І ступеню відзначені:

• Ксенія Вангельєва, студентка групи 201-ГД Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Оксана Шевцова, студентка групи ХК-31 Миргородського фахового коледжу ім. М. В. Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Надія Семеренко, студентка групи 301-СЕ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • Анастасія Бортновська, студентка групи 201-ПМП Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Дипломами ІІ ступеню нагородили Олександра Улька, студента групи 601-ЕП Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Олександру Радько, студентку групи ХК-31 Миргородського фахового коледжу ім. М. В. Гоголя.

Дипломантами ІІІ ступеню стали Олексій Зуб, студент групи 301-НГ Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Ян Назаренко, студент групи 201-пНТ.

«Вітаємо переможців, бажаємо натхнення й креативності, подальших творчих злетів! Запрошуємо долучатися до різноманітних заходів, присвячених відзначенню 90-річчя нашого рідного університету,– благодійних акцій, флешмобів, святкових розіграшів, серйозних наукових подій та дискусій! Навчайтеся, розвивайтеся та надихайтеся разом з Полтавською політехнікою!», – привітав Олександр Дроботя.

Медіа – центр