2020-11-23

Профком повідомляє, як отримати новорічні подарунки для дітей співробітників та студентів політехніки

Науково-педагогічних працівників та співробітників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» просять повідомити профспілковий комітет університету про дітей, віком до 14 років.

Науково-педагогічні працівники та співробітники-члени профспілкового комітету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за основним місцем роботи, мають подати до профспілкового комітету (ауд. 309 А) відомості про дітей 2007-2020 рр. народження для отримання новорічних подарунків.

Особи, які працюють в університеті з поточного року та мають дитину, народжену 2020 року, додають копію свідоцтва про народження дитини.

Дедлайн подачі документів – 01 грудня 2020 року.

Профспілковий комітет працівників