2020-06-18

Програма обміну Mevlana: відкрита можливість отримати турецький грант

Відділ міжнародного співробітництва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує студентів, аспірантів/докторантів, викладачів, співробітників взяти участь у програмі міжнародного обміну MEVLANA (Туреччина).

Програма обміну Mevlana: відкрита можливість отримати турецький грант

Програма обміну Mevlana – це програма, націлена на міжнародний обмін студентами і викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та інших країн.

Залежно від напрямів наукових досліджень, бажаючі взяти участь у програмі повинні обрати відповідний турецький університет.

Учасники програми отримують грантову винагороду, яка частково покриває витрати на період стажування.

Студенти, які приїжджать до Туреччини отримують грант у розмірі 1300 турецьких лір на місяць. Для викладачів добова виплата становить 55 турецьких лір на день (для іншого персоналу – 45 TL). Транспортні витрати покриваються у розмірі 3100 турецьких лір.

Дедлайн подачі заявок кожного року припадає на лютий-березень.

За консультацією звертайтеся у відділ міжнародного співробітництва – каб. 211, e-mail: interoffice@nupp.edu.ua