2020-07-31

Реєстрація на творчі конкурси в політехніці триває

24 липня для абітурієнтів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкрилась реєстрація на вступні випробування та творчі конкурси. Вона триватиме до 6 серпня.

Реєстрація на творчі конкурси в політехніці триває

Творчі випробування проводяться для бажаючих вступити на спеціальності Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва (191 Архітектура та містобудування; 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація) та факультету фізичної культури та спорту.

Прийом заяв та документів для участі у вступних випробуваннях та творчих конкурсах на місця державного замовлення триває з 24 липня до 6 серпня.

Зареєструватись можна онлайн!

Подати заявку на творчий конкурс в Навчально-науковому інституті архітектури та будівництва: заповнити форму тут.

Подати заявку на творчий конкурс на факультеті фізичної культури та спорту: заповнити форму тут.

Вступні екзамени та творчі конкурси відбудуться у декілька етапів протягом 01-12 серпня.

Вступники, які претендують на місця державного замовлення і подали документи до кількох закладів вищої освіти одночасно, матимуть можливість скласти вступні випробування, обравши зручну дату їхнього  проведення.

Більше про правила вступу, переваги навчання і спеціальності, ви можете дізнатись на сайті університету у розділі «Вступ 2020».

Уточнення за телефоном:

(099) 057 65 17 – Світлана Іванівна Ревенко