2022-03-24

Ректор передав волонтерському штабу теплі речі для переселенців

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко зустрівся з студентами-активістами волонтерського штабу та передав теплі речі для родин переселенців.

Ректор передав волонтерському штабу теплі речі для переселенців

«В умовах воєнного стану багато людей потребує гуманітарної допомоги як для внутрішньо переміщених осіб, так і для військових. Студентське самоврядування Полтавської політехніки дуже активно працює над збором і доставкою допомоги.

Небайдужими є і мої донечки, які попросили мене передати до гуманітарного штабу свої особисті речі, які можливо комусь більш потрібні в цей скрутний час. Тому, виконуючи прохання донечок, передав теплі речі на дівчат-підлітків для переселенців, які мешкають у гуртожитках Полтавської політехніки та міста Полтави», – прокоментував ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, у штабі активно збирають гуманітарну допомогу, а студпарламент Полтавської політехніки записав звернення до друзів закордоном.