2021-05-05

Ректор політехніки увійшов до Ради Північно-Східного наукового центру НАН та МОН України

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко увійшов до складу Ради Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України.

Відповідно до нещодавно оприлюдненої Постанови Президії Національної академії наук України №101 від 17 березня 2021 року «Про оновлений склад Ради Північно-Східного наукового центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України» затверджено оновлений склад Ради Північно-Східного наукового центру.

У складі Ради Північно-Східного наукового центру Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України вищу освіту Полтавщини представлятимуть:

• Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», голова Полтавського філіалу Північно-Східного наукового центру;
  • Вячеслав Ждан, ректор Української медичної стоматологічної академії;
  • Михайло Загірняк, ректор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України.

«Я дуже пишаюсь довготривалою співпрацею нашого університету з Північно-Східним науковим центром Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України, головою Полтавського філіалу якого маю честь бути. Полтавська політехніка охоче долучається до найрізноманітніших наукових ініціатив, члени Північно-Східного наукового центру та науковці університету працюють над спільними науковими проектами та дослідженнями.

Вагомі наукові здобутки, примножені роками невтомної праці кількох поколінь легендарних вчених та розумінням спільно поставлених цілей, стали можливі завдяки злагодженій науково-освітній та інноваційній діяльності усього науково-педагогічного колективу Полтавської політехніки!

Натхненно дивимося у майбутнє, відкриті до найсміливіших наукових ідей та нових інтелектуальних звершень!» – прокоментував ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Загалом до складу Ради Північно-Східного наукового центру Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України увійшло 78 науковців, ректорів, промисловців, управлінців і освітян.

У квітні ректор Полтавської політехніки став почесним професором польського університету, а університет увійшов до ТОП-10 українських університетів у найвпливовішому рейтингу університетів світу.

Медіа–центр