2024-10-04

Ректор Полтавської політехніки вітає з Днем працівників освіти!

Шановні колеги-освітяни! Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівника освіти!

Ректор Полтавської політехніки вітає з Днем працівників освіти!

Ваша невтомна праця, професіоналізм і відданість справі стають справжнім прикладом для молодого покоління та всього суспільства. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами стоять неймовірно складні виклики, ви продовжуєте забезпечувати високий рівень освіти та підтримуєте стабільність освітнього процесу. Ваша здатність адаптуватися, швидко приймати рішення та діяти з глибоким розумінням відповідальності за майбутнє України заслуговує на щиру вдячність.

У Полтавській політехніці ми глибоко цінуємо наше партнерство з вчителями шкіл, яке є основою для формування нових поколінь молодих, освічених та небайдужих громадян. Ваші зусилля, шановні педагоги, у вихованні та підготовці молоді – це фундамент для відбудови та розвитку нашої держави після перемоги. Ви – ключова частина цього великого процесу, адже саме освітяни готують майбутніх лідерів, новаторів і творців, які зможуть відновити нашу країну і вивести її на новий рівень розвитку.

Полтавська політехніка посідає лідерські позиції в українській освіті, зберігаючи традиції та одночасно впроваджуючи інновації. Ми створюємо умови для якісного навчання, розвитку наукових досліджень і міжнародної співпраці, навіть у ці складні часи. Завдяки нашим спільним зусиллям, ми продовжуємо готувати фахівців, які стають важливими рушіями змін і допоможуть відбудовувати Україну. Адже освіта і знання – це потужна зброя і ключовий інструмент для розвитку країни як високотехнологічної, економічно сталої і заможної країни.

Нехай ваша праця приносить радість і задоволення, а найкращою нагородою стане успіх ваших учнів та студентів, їхні досягнення та визнання. Бажаю вам мирного неба, здоров'я, натхнення та нових професійних здобутків!

Слава Україні!

Ректор, заслужений працівник освіти України,