2023-09-01

Ректор Полтавської політехніки вітає з початком нового навчального року!

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», заслужений працівник освіти України, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко вітає з Днем знань та початком нового навчального року:

Ректор Полтавської політехніки вітає з початком нового навчального року!

Шановні студенти — бакалаври, магістранти, аспіранти!

Шановні колеги-науковці, викладачі, співробітники університету!

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас із Днем Знань!

Ще один новий навчальний рік ми починаємо в умовах війни. Але це наш відповідальний обов’язок і мобілізаційне завдання: навчати і вчитися. Наші захисники дають нам можливість повернутись в аудиторії і робити все для Перемоги і відбудови України.

Освіта завжди була ключем до життєвого успіху, але війна показала, що саме вона дає силу людям і державі.

Майбутнє України — це освічена молодь.

Від щирого серця дякую за щоденну подвижницьку працю науково-педагогічним працівникам, які не тільки дають знання, а й виховують нові покоління свідомих громадян — справжніх патріотів України.

Дорогі студенти, у вас починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю вам з першої пари насолоджуватися процесом навчання і використати чудові студентські роки, щоб розкрити свої таланти, знайти нових друзів, з якими ви будете йти пліч-о-пліч, можливо, все життя. Цінуйте цю можливість, яку дуже дорогою ціною вибороли для вас наші захисники.

Успіхів нам усім у новому навчальному році! Хай гордо звучить українське слово кожної академічної години!

Тримаємо освітній фронт!

Разом до Перемоги!