2020-10-02

Ректор вітає освітян з професійним святом!

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко вітає колег і колектив університету!

Ректор вітає освітян з професійним святом!

Вітаю вас з одним з головних професійних свят – Днем працівників освіти!

Нас усіх об’єднує одна мета – ми допомагаємо молоді знайти свій шлях до успіху.

І я дякую вам за наполегливу працю і самовідданість. Тільки завдяки вам наш університет такий популярний серед абітурієнтів, а наукова робота на такому високому рівні, підтвердженому міжнародними авторитетними незалежними рейтингами.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Нехай вони окрилюють вас на нові звершення.

Ви працюєте над розвитком особистості кожного свого вихованця. І я бажаю, щоб вони з вдячністю повертались до альма матер, шанували вас і згадували роки навчання.

Бажаю, щоб ви постійно відчували спрагу до нового, жагу до зростання та, щоб для вас не існувало жодних перепон у досягненні поставлених цілей та здійсненні мрій.

Переконаний, що разом із вами зростатиме й Полтавська політехніка. Спільно — ми здатні на значно більше! Успіхів!

Зі святом!