2020-11-17

Ректор вітає студентів зі святом!

Шановні студенти Полтавської політехніки! Вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Ректор вітає студентів зі святом!

У ювілейний для нашої Альма-матері рік, святкуємо дуже незвично. Першокурсники не знають, як це було раніше, але дуже сподіваюсь після пандемії все надолужимо.

Креативність, соціальна активність, оптимізм та велике бажання досягнути успіхів у житті - це все про вас, студенти.

Нехай студентські роки запам’ятаються, як найкращі у вашому житті і тут почнеться ваш успішний старт в професії!

Пишайтеся своєю причетністю до Полтавської політехніки, примножуйте славу рідного університету і коли ваші діти стануть студентами – приходьте розповідати їм історії зі свого студентського життя і показувати куточки найкращих спогадів!

Бажаю успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій!

Святкуйте так, щоб мені хотілось лайкнути ваші сторіз в Інстаграмі і повеселитись з відео у Тік Ток!