2023-11-17

Ректор вітає з Міжнародним днем студента!

Сучасному молодому поколінню випало жити в складний час, коли ми боремось за життя і за майбутнє. Я пишаюсь молоддю, яка навіть в умовах війни зробила вибір на користь навчання і бачить себе в Україні.

Ректор вітає з Міжнародним днем студента!

Дякую студентам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які обрали наш університет для успішного старту в майбутнє.

Щиро вітаю сучасних студентів зі святом — із Міжнародним днем студента!
Пишаюся студентами Полтавської політехніки, які кожного дня наполегливо навчаються, розвиваються, втілюють у життя круті проєкти, прославляють університет і Україну, волонтерять і всіляко підтримують захисників. Мені приємно бачити в очах кожного з вас той вогник, який дає всім нам сили, стійкість, відчувати той драйв і мотивацію ставати кращими разом з вами!
Бажаю вам, дорогі студенти, невичерпної енергії, успіхів на обраному життєвому шляху, з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії. Хай студентські роки будуть вашим яскравим етапом у житті. Будьте сміливими та впевнено рухайтеся до своєї мети!
Ви – майбутнє України!
Разом до Перемоги!

Ректор, доктор економічних наук, професор,

заслужений працівник освіти України,