2019-08-29

Ректори взяли участь у педагогічному марафоні «Зміни заради майбутнього»

28 серпня у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка педагоги міста провели традиційну серпневу конференцію у новому форматі. Педагогічний марафон «Зміни заради майбутнього» був присвячений концепції Нової української школи.

Ректори взяли участь у педагогічному марафоні «Зміни заради майбутнього»

Досвід першого року Нової української школи, сертифікація вчителів, створення Державної служби якості в Полтавській області, проблеми інклюзивної освіти, LEGO та новий український правопис – ці та інші питання розглянули під час конференції.

«Ми, як педагоги, виконуємо важливу місію: займаємося підготовкою висококваліфікованих фахівців, тим самим робимо вагомий внесок у розвиток нашої держави. Ми – гаранти забезпечення якості життя. Бажаю подальших успіхів у вихованні майбутнього покоління і дякую вам за конструктивну, плідну співпрацю», – привітав учасників ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

«Для оновлення самої ідеї школи ми впровадимо найпередовіші методи роботи з дітьми – віртуальну, доповнену реальність, ми готові до поглиблення міжнародних стосунків і вивчення закордонного досвіду. І звичайно ж, будемо оновлювати матеріально-технічну базу шкіл», – зазначив начальник управління освіти Юрій Матвієнко.

У рамках конференції відбулася церемонія нагородження 25 кращих освітян Полтави, а також презентація хіт-параду «Топ-10 освітніх подій року». Педагогічний марафон продовжився на локаціях у загально-освітніх школах №2, 7, 17, 27, 38, НВК № 16, ПШ № 43, де розглядалися методичні питання з фахових дисциплін, нормативні документи, а кращі вчителі обмінювались досвідом.

Медіа-центр ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка