2018-10-11

Робочий візит делегації з Німеччини до ПолтНТУ

1-5 жовтня у ПолтНТУ в рамках партнерських відносин між Полтавою та містами Фільдера перебуває делегація з Німеччини з метою проведення курсу лекцій для студентів навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту.

Робочий візит делегації з Німеччини до ПолтНТУ

11 жовтня відбулася робоча зустріч ректора університету, професора Володимира Онищенка з почесним професором ПолтНТУ, членом правління Народного Банку (Німеччина) Гюнтером Штолем, начальником відділу супроводу операцій та гарантії якості Народного Банку (Німеччина) Уве Шрагом та Іриною Клаас.

Почесний професор ПолтНТУ Гюнтер Штоль вже шостий рік поспіль викладає курс лекцій в рамках дисципліни «Банківська система» для студентів спеціальності «Фінанси і кредит».

Під час зустрічі ректор та фахівці з Німеччини обговорили подальші перспективи співробітництва, проведення лекцій та практики для студентів нашого університету.

ІАЦ ПолтНТУ