2021-11-23

Розпочався IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності

15 листопада стартував IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Він заохочує студентів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.

Розпочався IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності

У конкурсі можуть брати участь студенти (бакалаври, магістри й аспіранти) як індивідуально, так і у складі авторського колективу, утім не більше двох осіб. Роботи мають бути написані українською мовою і не мати нагород інших змагань.

Конкурс проводиться у два етапи:

  • Перший етап – подача заявок. Охочі взяти участь у Конкурсі заповнюють електронну форму із заявкою та анотацією конкурсної роботи до 28 лютого 2022 рокуЖурі розглядає подані заявки з анотаціями; за результатами оцінювання Журі Оргкомітет надсилає заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі до 15 березня 2022 року.
  • Другий етап – подання наукових робіт на розгляд Журі. Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу (див. додаток 1) на електронну адресу konkurs.maidanmuseum@gmail.com до 31 травня 2022 року включно.

З 01 червня по 30 червня 2022 року журі оцінюють отримані роботи та визначають переможців. У період з 01 по 17 липня 2022 року – оголошення переможців Конкурсу. Для вручення нагород переможців буде запрошено до Києва, де відбудеться публічна презентацій їх робіт і нагородження.

Переможці отримають, зокрема, дипломи та грошові премії: 15 000 гривень за І місце, 7 000 – за ІІ та 4 000 гривень за ІІІ місце.  

Результати обох етапів Конкурсу повідомляються учасникам листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації, загальний підсумок розміщується на сайті www.maidanmuseum.org.

Детальніше (положення про IV конкурс, вимоги, заявка на участь) за посиланням.

«Три речі, які будемо шукати в цих роботах, – це критичне мислення,  громадянська позиція і громадянські компетенції або громадянська освіта. Фактично, ці дослідження дають нам відповідь на запитання: а що ми повинні зробити далі? Що б ми не досліджували, висновки, які буде робити той чи інший дослідник, – якісні, критичні, наукові, системні – мають привести до простого, але змістовного алгоритму, який буде зрозумілий як школяру, так і чиновнику», – зазначив співзасновник Відкритого університету Майдану, засновник Першої платформи дистанційної громадянської освіти ВУМ онлайн Остап Стасів.

Ініціювали заснування Відзнаки Сергія Кемського Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та громадська організація «Родина Героїв Небесної Сотні» в межах реалізації загального проєкту «Відзнаки Героїв».

Медіа-центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»