2019-11-14

Шестеро студентів показали хороші результати на олімпіаді з фізичної терапії та ерготерапії

5 листопада відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»

Захід проходив на базі навчально-наукової лабораторії фізичної терапії та ерготерапії спортивного корпусу університету.

Завдання олімпіади передбачали тестування теоретичних знань студентів із дисциплін циклу професійної підготовки, а також розробку комплексу реабілітаційних заходів за певною нозологією. Участь взяли 28 студентів 2-4 курсів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

За результатами переможцями першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стали:

І місце – Віталіна Кулик, студентка групи 201пГЗ;

ІІ місце – Юлія Шевченко, Олександр Соловей, Вадим Кривчун, студенти групи 201пГЗ;

ІІІ місце – Анна Чуйко, студентка групи 401 ГЗ, Антоніна Гук, студентка групи 201 пГЗ.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

Медіа-центр