2023-09-30

Шестеро викладачів політехніки отримали відзнаки МОН України до професійного свята

29 вересня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили День працівників освіти України. Почесні нагороди та святкові вітання приймали академічна спільнота університету. Шістьох науковців Полтавської політехніки Міністерство освіти і науки України нагородило відомчими відзнаками.

Під час святкових урочистостей з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти  науково-педагогічні працівники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримали відзнаки  Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Шевченківської районної у місті Полтава ради та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У церемонії нагородження кращих науково-педагогічних працівників одного з провідних українських університетів та флагмана вищої освіти Полтавського регіону взяли участь ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, який відзначив вагомі здобутки усього науково-педагогічного колективу у минулому 2022/2023 навчальному році та розділив з колегами радість від результативності впровадження інновацій, якими відзначається динамічний розвиток Полтавської політехніки в умовах повномасштабного вторгнення.

«Шановні колеги, щиро вітаю кожного з вас з нашим  професійним святом – Днем працівників освіти України. Сьогодні мені хотілося б щиро подякувати вам за вашу мужність, вашу незламність, ваш високий професіоналізм, який забезпечує високі рейтингові показники діяльності нашого Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Наш університет надзвичайно дбає про пошанування славетних попередників, дуже вдало поєднуючи  понад двохсотлітні  традиції з сучасними інноваціями. Ми повинні пам’ятати всіх тих, хто зробив свій внесок у розвиток потужного університету – Полтавської  політехніки.

Дякую Збройним Силам України, які сьогодні дають нам можливість здійснювати освітню діяльність і формувати майбутнє покоління українців, які будуть відбудовувати повоєнну Україну. Зичу нашому науково-педагогічному колективу нових здобутків, наукового ентузіазму, тримаймо свій науково-освітній фронт!» – привітав очільник Полтавської політехніки.

Шістьох викладачів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначено нагородами Міністерства освіти і науки України.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Володимира Ніколаєнка – доцента кафедри архітектури будівель та дизайну Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

• Володимира Ільченка – доцента кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Юрія Голіка – завідувача кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

• Ларису Онищук – завідувачку кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

• Андрія Павлікова – завідувача кафедри будівельних конструкцій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

• Олену Скрильник – доцентку кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Нещодавно урочисто нагородили переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.