2021-02-26

Слухачі підготовчих курсів приєднались до Clubhouse

Викладачі англійської мови на підготовчих курсах до ЗНО провели практичне заняття, використавши нову соцмережу – Clubhouse.

Слухачі підготовчих курсів приєднались до Clubhouse

Це нова соцмережа – стартап з Кремнієвої Долини, який запустили Пол Девісон та Рохан Сет у квітні 2020, однак популярності додаток набув у лютому 2021 року. Засновник Рохан Сет працював у Google, а Пол Девісон уже мав успішний стартап Highlight, який продав сервісу Pinterest. Один із перших сплесків підвищення активності користувачів стався після ефіру з Ілоном Маском у цій соцмережі.

«Підготовка до ЗНО – нелегкий процес. Саме тому ми радо допомагаємо 11-класникам підготуватися до фінального випробування. Кожної середи в університеті наживо відбуваються заняття на підготовчих курсах з англійської мови, на яких школярі не лише вивчають мову, а й знайомляться зі структурою ЗНО, тренуються виконувати тести (аудіювання, письмо, читання, використання мови). Цього разу вирішили попрактикуватись на новій аудіо-платформі.

Ми не могли пройти повз нову соцмережу й уже ознайомилися з усіма її перевагами та недоліками. Це справді цікавий додаток, однак непотрібна інформація та даремна втрата часу через інфосміття, на жаль, переважає над дійсно корисним контентом. Якщо ви хочете обговорити тему, яка вас цікавить й почути експертну думку спікера, радимо підписуватись на маловідомих блогерів і спеціалістів – таким чином вам вдасться позбутися «води», – коментує декан гуманітарного факультету Анна Агейчева.

У чому ж особливість нової соціальної мережі?

• Це абсолютно новий рівень - користувачі створюють, так звані, «кімнати за інтересами». Спілкування на платформі відбувається в режимі реального часу й тільки голосом

• У кімнатах є модератори, а також спікери і слухачі. Щоб долучитися до розмови, потрібно дати знак – «підняти руку». До кожної «кімнати» можуть долучитися до 5 тисяч людей

Головна особливість – що всі бесіди відбуваються у реальному часі. Не можна перемотати чи поставити на паузу або записати

• Потрапити у соцмережу наразі можна лише через запрошення, яке може вислати тільки вже зареєстрований учасник й лише власникам iPhone, тому наразі соцмережа налічує близько 3 мільйонів користувачів, здебільшого американців

• Додаток не перевантажений великою кількістю налаштувань та функцій. Мета одна – живе спілкування з людьми з різних куточків світу

Університет продовжив набір на курси підготовки до ЗНО-2021.

Зареєструватись можна онлайн і за телефоном: (0532) 561 948, (0532) 561 604, (099) 057 65 17

Медіа-центр

«Полтавська політехінка імені Юрія Кондратюка»