2018-10-17

Представники ПолтНТУ привітали колег з Краківського технологічного університету «Краківська політехніка» з початком нового навчального року

На запрошення ректора та сенату Краківського технологічного університету «Краківська політехніка» представники ПолтНТУ в особі директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки, д.т.н., доцента Шульги Олександра Васильовича та заступника директора (ННІІТіМ), к.т.н. Волошка Сергія Володимировича взяли участь в урочистостях з нагоди інавгурації академічного року, тобто початку 2018/2019 навчального року в «Краківській політехніці».

У ході зустрічі з віце-ректором з навчальної роботи «Краківської політехніки», паном Єржи Заяцем, було обговорено питання подального розвитоку співпраці між «Краківською політехнікою» і Полтавським національним технічним університетом імені Ю. Кондратюка.

ІАЦ ПолтНТУ