2024-10-04

Стартує друга додаткова сесія і прийом документів для вступу на бакалаврат

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» проводить другу додаткову сесію для вступу на бакалаврат за денною, заочною та дистанційною формами навчання. Прийом документів з 7 по 15 жовтня 2024 року.

Стартує друга  додаткова сесія і прийом документів для вступу на бакалаврат

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стартує друга додаткова сесія для вступників на здобуття ступеня бакалавра на вільних ліцензійних місцях  на основі повної загальної освіти,  ступеня спеціаліста та молодшого спеціаліста за денною, заочною та дистанційною формами навчання. Навчання здійснюється за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для вступників для здобуття ступеня  бакалавра за кошти фізичних та юридичних осіб прийом заяв і документів триватиме з 7 по 15 жовтня 2024 року, вступні випробування – 16-18 жовтня 2024 року.

Прийом заяв та документів

7 жовтня –

15 жовтня

Вступні випробування для вступників

за кошти фізичних та/або юридичних осіб

16 -18 жовтня

Оприлюднення рейтингових списків осіб,

рекомендованих до зарахування на

навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб

22  жовтня

Виконання вимог до зарахування

до 25 жовтня

Зарахування на навчання за рахунок

коштів фізичних та/або юридичних осіб

до 30 жовтня

За додатковою інформацією звертатися: 36000, м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 24, каб. 123 Ц.

Як зателефонувати: (0532) 561 948(0532) 561 604 – приймальна комісія,

(099) 057 65 17 – Світлана Іванівна Ревенко.