2019-12-19

Стартували вибори до органів студентського самоврядування

До уваги студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – з 19 по 21 грудня до 12:00 приймаються заявки від охочих бути обраними до студентського парламенту. Голосування відбудеться 23 грудня

Стартували вибори до органів студентського самоврядування

«Якщо ти активна та творча людина або відчуваєш себе справжнім лідером – запрошуємо до дружньої родини студентського самоврядування Національного університету імені Юрія Кондратюка. Подавайте свої кандидатури на посади і беріть участь у голосуванні за Президента студентського парламенту, голів студентських рад навчально-наукових інститутів/ факультетів, членів студентського парламенту», – запрошує нинішній Президент студентського парламенту Михайло Крендич.

На посаду Президента студентського парламенту необхідно подати заявку і додати наступний пакет документів:

4. Передвиборча програма.

На посаду Голови студентської ради навчально-наукового інституту/факультету необхідно подати заяву та наступний пакет документів:

4. Передвиборча програма.

На посаду Члена студентського парламенту необхідно подати заявку і наступний пакет документів:

3. Копія заліковки.

Подавати документи необхідно особисто в кабінет 205Ц або за електронну пошту: studparlamentpoltntu@gmail.com

Вибори відбудуться 23 грудня у Малій актовій залі (207Ц).

Виборча дільниця працюватиме з 10:00 до 15:00!