2023-10-03

Вступ -2023: стартував другий етап прийому на навчання в магістратурі за кошти фізичних та юридичних осіб

З 2 жовтня Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розпочав другий етап прийому заяв і документів до магістратури на денну, дистанційну та заочну форми навчання за всіма спеціальностями за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Додатковий набір до магістратури проводиться до 16 жовтня 2023 року.

Вступ -2023: стартував  другий етап прийому на навчання в магістратурі за кошти фізичних та юридичних осіб

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розпочав додатковий прийом заяв і документів для вступу до магістратури за кошти  фізичних та/або  юридичних осіб на основі освітньо – кваліфікаційних рівнів бакалавра,  спеціаліста та магістра.

Запрошуємо вступників до приймальної комісії Полтавської політехніки для створення необхідної конкурсної пропозиції з наступним поданням електронної заяви.

Додатковий набір до магістратури проводиться до 16  жовтня  2023  року.

За детальнішою інформацією звертатися до приймальної комісії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: 36000, м. Полтава, пр. Першотравневий, 24, каб. 123 (Центральний корпус), e-mail:  vstup@nupp.edu.ua. Контактні телефони: (0532) 561 897, (0532) 561 604, (099) 057 65 17.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці розпочали  роботу підготовчі курси для випускників закладів загальної середньої освіти, на яких висококваліфіковані викладачі надають належну практичну підготовку до складання національного мультипредметного тесту (НМТ) і вступу у 2024 році.